Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd Fabrika turu

Çin Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd Sertifikalar
ürününüz mükemmel çalışıyor. seninle çalışmaktan gerçekten mutluyum

—— elvis nina

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  shenzhen dua-med teknolojisi co., ltd, yüksek teknoloji işletmelerinin entegrasyonunda araştırma, geliştirme, üretim ve satış tıbbi tel konektörü koleksiyonudur, tıbbi bir elektronik alet parçaları ve malzeme tedarikçileri, ürünler tek kullanımlık prob nabız kan oksijen içerir doygunluk, tekrarlayan nabız oksijen satürasyon sensörü ve ekg izleme kurşun teli, elektrokardiyogram makinesi 12 kurşun teli, kan oksijen tieline, ekg / vesayet bağlantı kablosu ve fisyon kurşun teli, sıcaklık probu, basınç sensörü kablosu, tansiyon kol düğmeleri, ürünler satılmaktadır hem yurtiçinde hem de yurtdışında 60'tan fazla ülke ve bölgede, genel müşterilere yüksek övgü ve güven kazandı.
  Şirketin ürünleri, çok parametreli monitör, oksimetri, elektrokardiyogram makinesi, dinamik HOLTER ekg, eeg, B ultrasonik, lastik vb.'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün özellikleri eksiksizdir, çoğu ithal ve yerli modelle uyumlu olabilir ve OEM / ODM sağlayabilir. müşteriler için hizmetler.

   


  Şirket vizyonu: Dünyanın en iyi tıbbi alet aksesuarları üreticisi olmak.

   

  Şirketin misyonu: Güvenilir küresel tıbbi ekipman aksesuarları sağlamak, insan yaşamı ve sağlığı için olağanüstü katkılarda bulunmak.

  Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

  Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2

  Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 3

   

   

   

 • OEM / ODM
  Yıllarca tecrübeli tıbbi ekipmanlarla uğraşan bir grup Profesyonel ve teknik mühendis topladık. Yüksek kaliteli yüksek rekabet gücü olan ürünler üretmek için müşterilerimiz için kapsamlı çözüm ile üretim sürecine tasarım yapmaktan tıbbi elektronik ekipman parçaları ve malzemeleri sağlayabiliriz. Ayrıca OEM ve ODM işleme kabul edebilir.

İletişim bilgileri
Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. sarah

Tel: 18823215281

Faks: 86-755-23247478

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)