Bizimle iletişim kur
sarah

Telefon numarası : 18823215281

Naber : +8618823215281

Üretim hattı

shenzhen dua-med teknolojisi co., ltd, yüksek teknoloji işletmelerinin entegrasyonunda araştırma, geliştirme, üretim ve satış tıbbi tel konektörü koleksiyonudur, tıbbi bir elektronik alet parçaları ve malzeme tedarikçileri, ürünler tek kullanımlık prob nabız kan oksijen içerir doygunluk, tekrarlayan nabız oksijen satürasyon sensörü ve ekg izleme kurşun teli, elektrokardiyogram makinesi 12 kurşun teli, kan oksijen tieline, ekg / vesayet bağlantı kablosu ve fisyon kurşun teli, sıcaklık probu, basınç sensörü kablosu, tansiyon kol düğmeleri, ürünler satılmaktadır hem yurtiçinde hem de yurtdışında 60'tan fazla ülke ve bölgede, genel müşterilere yüksek övgü ve güven kazandı.
Şirketin ürünleri, çok parametreli monitör, oksimetri, elektrokardiyogram makinesi, dinamik HOLTER ekg, eeg, B ultrasonik, lastik vb.'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün özellikleri eksiksizdir, çoğu ithal ve yerli modelle uyumlu olabilir ve OEM / ODM sağlayabilir. müşteriler için hizmetler.

 


Şirket vizyonu: Dünyanın en iyi tıbbi alet aksesuarları üreticisi olmak.

 

Şirketin misyonu: Güvenilir küresel tıbbi ekipman aksesuarları sağlamak, insan yaşamı ve sağlığı için olağanüstü katkılarda bulunmak.

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 3

 

 

 

OEM / ODM
Yıllarca tecrübeli tıbbi ekipmanlarla uğraşan bir grup Profesyonel ve teknik mühendis topladık. Yüksek kaliteli yüksek rekabet gücü olan ürünler üretmek için müşterilerimiz için kapsamlı çözüm ile üretim sürecine tasarım yapmaktan tıbbi elektronik ekipman parçaları ve malzemeleri sağlayabiliriz. Ayrıca OEM ve ODM işleme kabul edebilir.