Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd Fabrika turu

iyi kalite Yetişkin SpO2 Sensörü satış için
iyi kalite Yetişkin SpO2 Sensörü satış için
ürününüz mükemmel çalışıyor. seninle çalışmaktan gerçekten mutluyum

—— elvis nina

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  shenzhen dua-med teknolojisi co., ltd, yüksek teknoloji işletmelerin entegrasyonu araştırma, geliştirme, üretim ve satış tıbbi tel bağlayıcı bir koleksiyon, tıbbi tek kullanımlık prob nabız kan oksijeni içeren ürünler, tıbbi elektronik araç parçaları ve malzeme tedarikçileri olduğunu doygunluk, tekrarlayan nabız oksijen doygunluğu sensörü ve ekg izleme lead teli, elektrokardiyogram makinesi 12 lead teli, kan oksijen tielin, ekg / vesayet bağlantı kablosu ve fisyon lead teli, sıcaklık probu, bir basınç sensörü kablosu ile, kan basıncı manşet bağlantıları, ürünler satılmaktadır Hem yurtiçinde hem de yurtdışında 60'tan fazla ülke ve bölgede genel müşterilere büyük övgü ve güven kazandı.
  Şirketin ürünleri çok parametreli monitör, oksimetre, elektrokardiyogram makinesi, dinamik HOLTER ekg, eeg, B ultrasonik, lastik vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün özellikleri tamamlanmıştır, çoğu ithalat ve yerli modellerle uyumludur ve OEM / ODM sağlayabilir müşteriler için servisler.


  Şirket vizyonu: Dünyanın en iyi tıbbi alet aksesuarları üreticisi olmak.

  Şirket misyonu: Güvenilir küresel tıbbi ekipman aksesuarları sağlamak, insan yaşamı ve sağlık için olağanüstü katkılarda bulunmak.

 • OEM / ODM
  Yıllarca tecrübeli tıbbi ekipmanlarla uğraşan bir grup Profesyonel ve teknik mühendis topladık. Yüksek kaliteli yüksek rekabet gücü olan ürünler üretmek için müşterilerimiz için kapsamlı çözüm ile üretim sürecine tasarım yapmaktan tıbbi elektronik ekipman parçaları ve malzemeleri sağlayabiliriz. Ayrıca OEM ve ODM işleme kabul edebilir.

 • Ar-Ge
İletişim bilgileri
Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. sarah

Tel: 86-755- 23247478

Faks: 86-755-23247478

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)