Bizimle iletişim kur
sarah

Telefon numarası : 18823215281

Naber : +8618823215281

Üretim hattı

shenzhen dua-med teknoloji co., ltd, yüksek teknoloji işletmelerinin entegrasyonunda araştırma, geliştirme, üretim ve satış tıbbi tel konektörü topluluğudur, tıbbi bir elektronik alet parçaları ve malzeme tedarikçileridir, ürünler tek kullanımlık prob nabız kan oksijeni içerir satürasyon, tekrarlayan nabız oksijen doygunluk sensörü ve ekg izleme kurşun teli, elektrokardiyogram makinesi 12 kurşun tel, kan oksijen bağlantı hattı, ekg/vesayet bağlantı kablosu ve fisyon kurşun teli, sıcaklık probu, basınç sensörlü kablo, tansiyon kol düğmeleri, ürünler satılmaktadır hem yurtiçinde hem de yurtdışında 60'tan fazla ülke ve bölge, genel müşterilere yüksek övgü ve güven kazandı.
Şirketin ürünlerinden çok parametreli monitör, oksimetri, elektrokardiyogram makinesi, dinamik HOLTER ekg, eeg, B ultrasonik, lastik vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün özellikleri eksiksizdir, çoğu ithal ve yerli modelle uyumlu olabilir ve OEM/ODM sağlayabilir. müşteriler için hizmetler.

 


Şirket vizyonu: dünyanın en iyi tıbbi alet aksesuarları üreticisi olmak.

 

Şirket misyonu: güvenilir küresel tıbbi ekipman aksesuarları sağlamak, insan hayatı ve sağlığına olağanüstü katkılarda bulunmak.

 

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

 

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 3

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 4

 

 

 

OEM / ODM
Yıllarca tecrübeli tıbbi ekipmanlarla uğraşan bir grup Profesyonel ve teknik mühendis topladık. Yüksek kaliteli yüksek rekabet gücü olan ürünler üretmek için müşterilerimiz için kapsamlı çözüm ile üretim sürecine tasarım yapmaktan tıbbi elektronik ekipman parçaları ve malzemeleri sağlayabiliriz. Ayrıca OEM ve ODM işleme kabul edebilir.