Bizimle iletişim kur
sarah

Telefon numarası : 18823215281

Naber : +8618823215281

2021 Çin Uluslararası Tıbbi Ekipman Fuarı CMEF(sonbahar)

September 6, 2021

http://www.disposablespo2sensor.com/ Güncellenmiş: Eylül 06, 2021

 

Sergi Tanıtımı

Sergi süresi: 13 Ekim.2021-16 Ekim.2021

Çalışma saatleri:09:00-18:00

Sergi adresi: Baoan Bölgesi, Shenzhen Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi

Standımız: 3Q19

 

Çin Uluslararası Tıbbi Ekipman Fuarı CMEF Sonbahar Fuarı, Sonbahar Medikal Fuarı olarak anılır.Yılda iki kez düzenlenmektedir.Sergi, Şanghay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi, Pekin, Chongqing, Qingdao ve diğer şehirlerde düzenleniyor.CMEF Medical Expo dünyada çok etkili.Güçlü tıbbi ekipman fuarı.

 

CMEF 1979'da kuruldu. 2021'deki 84. CMEF fuarı, 300.000 metrekarelik bir sergi alanına ve 5.000'den fazla katılımcıya, benzeri görülmemiş bir ölçekte sahip olacak.

hakkında en son şirket haberleri 2021 Çin Uluslararası Tıbbi Ekipman Fuarı CMEF(sonbahar)  0

 

Çin Tıbbi Ekipman Fuarı CMEF'deki sergilerin kapsamı tıbbi görüntüleme, tıbbi testler, in vitro teşhis, tıbbi optik, tıbbi elektronik, hastane inşaatı, akıllı tıp, Akıllı giyilebilir gibi tüm endüstri zincirinde on binlerce ürün teknolojisi ve hizmeti içerir. Ürün:% s.

 

Organizatör, entegre platformun lider rolüne tam anlamıyla yer vermek için, son yıllarda sergi alanında yapay zeka, CT, nükleer manyetik, ameliyathane, moleküler teşhis gibi 30'dan fazla alt endüstri kümesini yenilikçi bir şekilde başlattı. , POCT, rehabilitasyon mühendisliği, rehabilitasyon yardımları ve tıbbi ambulanslar.Endüstrinin en son bilimsel ve teknolojik başarılarını sergilemeye odaklanın.

 

hakkında en son şirket haberleri 2021 Çin Uluslararası Tıbbi Ekipman Fuarı CMEF(sonbahar)  1

 

Çin Tıbbi Ekipman Fuarı iki bölümden oluşmaktadır: sergi ve forum.40 yılı aşkın geliştirme sürecinin ardından, ürün teknolojisini, yeni ürün lansmanlarını, tedarik ticaretini, marka iletişimini, bilimsel araştırma işbirliğini ve akademik forumları entegre ederek tüm tıbbi ekipman endüstrisi zincirini kapsayan uluslararası bir lider haline geldi., Eğitim ve öğretimi entegre eden küresel kapsamlı bir hizmet platformu.

 

Katılımcı kapsamı

Cmef medikal fuarı, toplam 12 özel tema pavyonu kurdu:

 

1. Tıbbi görüntüleme alanı, tıbbi optik ekipman alanı ve tıbbi elektronik ekipman alanı, ev içi radyoloji, ultrason, nükleer tıp, sindirim endoskopisi, torakolaparoskopi, histeroskopi, üroloji, kulak, burun ve boğaz ortopedisi ve diğer genel kapalı endoskopi sistemlerini bir araya getirir ve İlgili cerrahi aletler, destekleyici temizlik ve dezenfeksiyon ürünleri, bilgi sistemleri vb. alanlardaki yeni teknolojiler,
Yeni ürün ekranı.

 

2. Akıllı tıbbi sergi alanı

 

3. In Vitro Teşhis Bölgesi

 

4. Dezenfeksiyon ve algılama kontrol alanı, dekontaminasyon ekipmanı, endoskop temizleme iş istasyonları, arıtma mühendisliği ekipmanı, su arıtma ekipmanı, algılama kontrol göstergeleri gibi sergiler ve ayrıca çok çeşitli tıbbi ekipman için dezenfeksiyon tedarik merkezi için genel bir çözüm sunar.

 

5. Geleneksel yüksek değerli sarf malzemelerine ve düşük değerli sarf malzemelerine ek olarak, tıbbi sarf malzemeleri alanı ayrıca transkateter girişimsel valfleri, girişimsel biyolojik kalp kapakçıklarını, dallı aort stent greftlerini, koroner ilaç kaplı stentleri, ortopedik implantları ve ilaç yıkamalarını içerir.Balon kateterler ve içi boş fiber membran hemodiyaliz filtreleri gibi yeni ürünler sergileniyor.

 

6. Rehabilitasyon ve Evde Bakım Temalı Köşk, rehabilitasyon tedavisi, rehabilitasyon mühendisliği, spor rehabilitasyonu, evde tıbbi tedavi, refah yardımları ve Çin tıbbı teşhis ve tedavisinin tüm endüstri zincirinde 100'den fazla tanınmış yerli ve yabancı şirketi bir araya getiriyor.

 

 

Bu, tıp endüstrisindeki en son bilimsel ve teknolojik başarıları sergileyen büyük bir etkinliktir.Sonbahar Medikal Fuarında sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!